FreshMail.pl

Warsztaty praktyczne cyklu RODO-Środy „Profilowanie i zautomatyzowane podejmowanie decyzji”

 24 lipca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty praktyczne w ramach programu szkoleniowego RODO-Środy, które odbędą się u nas w Kancelarii w Warszawie na Wspólnej 62.

Zakładamy aktywny udział uczestników w identyfikowaniu problemów i proponowaniu rozwiązań. Warsztaty poprowadzi adwokat Sławomir Kowalski ekspert ds. ochrony danych osobowych i Partner   Kancelarii Maruta Wachta.

Po zakończeniu warsztatów, uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i video nagranie z warsztatu .

Koszt udziału jednej osoby wynosi (netto):

 

udział w jednym warsztacie 390 PLN;

 

Zapisy oraz dodatkowe informacje – napisz do nas na rodo@maruta.pl lub zadzwoń pod numer 604 259 300

Tagi:

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawiąż z nami kontakt lub zapisz się do NewsletteraJesteś u nas już chwilę, co bardzo nas cieszy.
A może chcesz być na bieżąco i czasami dostawać informacje o nowościach na stronie?
Obiecujemy nie spamować :)

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Maruta Wachta sp.j., z siedzibą w Warszawie (00-684) przy ul. Wspólnej 62, (Kancelaria) informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

FreshMail.pl