FreshMail.pl

Sektor
publiczny

Sektor publiczny

Przetwarzanie danych osobowych zgodnie z prawem jest szczególnie ważne w sektorze publicznym. Wymogi prawne oraz oczekiwania społeczne zobowiązują podmioty publiczne do działania zgodnie z literą prawa. Nasi prawnicy od wielu lat pracują na rzecz podmiotów publicznych, znamy realia prawne oraz specyfikę ich działalności. Potrafimy dopasować się do specyficznych potrzeb i oczekiwań klienta publicznego, uwzględniając dodatkowe wymogi wynikające z RODO oraz ustaw szczegółowych.

Poproszę o ofertę
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.Usługi

Skontaktuj się z nami

Tomasz Proć

Piotr Kalina

Anna Turek

Małgorzata Kurowska

Referencje

Jesteś u nas już chwilę, co bardzo nas cieszy.
A może chcesz być na bieżąco i czasami dostawać informacje o nowościach na stronie?
Obiecujemy nie spamować :)

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Maruta Wachta Sp. j. (Kancelaria) informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

FreshMail.pl